Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Dude, where's my car?

11 lipca 2012, Dallas - Aż chciałoby się zadać pytanie zawarte w tytule tegoż newsa. Nie bez przyczyny. Pewnego ranka bohater opowieści zorientował się, że zniknęło jego auto! W środku nocy ktoś przyszedł i ukradł. Co się stało dalej? Czy udało mu się odnaleźć zgubę? Czytajcie i przekonajcie się sami.

Halo? Czy dodzwoniłem się do producenta filmowego z Hollywood? Świetnie. Mamy materiał na wyśmienity film. Oto fabuła: mężczyzna traci miłość swojego życia, ale wciąż ma nadzieję na jej odzyskanie. Po 42 latach znajduje ją w sieci. Prawdziwa historia i myślę, że Tom Hanks byłby idealny do odegrania tej roli. Proszę podać pańskie namiary na Skype'a. Moi ludzie skontaktują się z panem.

Jest jednak pewien szkopuł w fabule. Utracona miłość to samochód, ale nie byle jaki, bo Austin Healey 3000 rocznik 1967. Jak podaje Associated Press, brytyjski samochód został skradziony spod apartamentu niejakiego Boba Russella niedaleko Filadelfii.

Mimo to, Russell chciał za wszelką cenę odzyskać samochód. To były czasy, kiedy sieć internetowa rosła w potęgę. Ludzie mogli podziwiać ogrom przewijających się informacji, przyglądać się wzrastającej komercji, niektórzy zainteresowani byli wciąż udostępnianą pornografią itd. Nasz bohater jednak chciał tylko jednego. Znaleźć ukojenie w informacji, którą tak bardzo chciał odnaleźć. Informacji na temat jego ulubionego samochodu.

Dla niektórych to zaczyna wyglądać na rolę dla Ryana Goslinga i słusznie.

Russell bowiem spędził wiele lat w sieci, szukając skradzionego samochodu. Tego roku w maju znalazł aukcję na eBayu. Pewien dealer z Beverly Hills chciał sprzedać Russellowi samochód za bagatela 24 tysiące dolarów. Pełnoprawny właściciel - który posiadał kluczyki oraz dowód rejestracyjny - nie zamierzał dać złodziejowi ani centa. Poinformował odpowiednie władze i po dochodzeniu zaginione auto wreszcie trafiło do swojego właściciela.

Szczęśliwy Russell ma zamiar odrestaurować auto i sprzedać za 50 tysięcy dolarów. Miejmy nadzieję, że samochód nie zniknie w środku nocy po raz drugi. Wtedy powstałby wielce emocjonujący sequel do tej opowieści.

¬ród³o: www.news.cnet.com

Dodano: 2012-07-13

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Płonąca mysz kontratakuje

8 stycznia 2006, Nowy Meksyk - Wszystkie zwierzęta - te mniej i bardziej szkaradne - nie zasługują na nieludzkie traktowanie. Nigdy nie wiadomo, co może spotkać człowieka za niesprawiedliwe poczynanie względem natury.

Burmistrz zaprasza wszystkie brzydkie kobiety

Burmistrz Mount Isa, górniczego miasteczka na północnym zachodzie Australii, wezwał "brzydkie" kobiety z całego kraju, aby przybyły i rozwiązały problem nadmiaru mężczyzn w jego miejscowości.

Świnie spaliły dom

W serbskiej miejscowości Temerin pożar zniszczył dom, kiedy z chlewu uciekły trzy świnie, wdarły do domu i przewróciły telewizor - poinformowała tamtejsza policja.

Prawo jazdy

Jak długo można robić prawo jazdy? Okazuje się, że bardzo długo. Jeden z ludzi przebił chyba wszystkich. Czytajcie.

Pomyłka BBC: Taksówkarz udawał eksperta

Pewien londyński taksówkarz został omyłkowo wzięty przez dziennikarzy BBC za eksperta w dziedzinie nowych technologii. Zanim zauważono błąd, mężczyzna zdążył już znaleźć się na antenie - pisze "The Mirror".

Kradzież nie popłaca

20 marca 2011 - O tym właśnie przekonał się pewien złodziej, któremu zabrakło szczęścia. Po odsiedzeniu kary w więzieniu powinien nauczyć się ważnej rzeczy - po podobnym czynie należy uciekać, gdzie pieprz rośnie.

Sąd ukarał niedźwiedzia za kradzież miodu

Sąd macedoński ukarał grzywną niedźwiedzia oskarżonego o kradzież miodu i niszczenie uli w gospodarstwie pewnego rolnika.

Papuga odkryła romans

Afrykańska papuga "Ziggy" była ukochaną maskotką Chrisa Taylora do czasu, aż nauczyła się wołać "Hi, Gary!" za każdym razem, gdy dzwonił telefon komórkowy jego przyjaciółki Suzy Collins.

Biorą zwolnienia z powodu... starych komputerów

Stary i zawodny sprzęt komputerowy zniechęca pracowników do pracy i skłania ich do częstszego brania zwolnień chorobowych.

Do aresztu za terroryzowanie sąsiadów muzyką

Pewien 25-letni Szwed z Uppsali od noworocznego weekendu siedzi w areszcie śledczym, podejrzany o terroryzowanie sąsiadów bardzo głośną muzyką.