Autentyki.pl http://autentyki.pl Ostatnio dodane autentyki na stronie (10). Po więcej zapraszamy na http://autentyki.pl pl Tekst nr 7308 http://autentyki.pl/7308
- Kiedyś Orkiestra pomogła mi. Teraz ja pomagam jej. Oto moje ostatnie pieniądze. Mam nadzieję, że uratują komuś życie.

Wspaniały człowiek. ]]>
Tekst nr 7307 http://autentyki.pl/7307
Pyt.: Czyją dziewczyną była Monika w znanej piosence?
Odp.: Córką rybaka
:) ]]>
Tekst nr 7306 http://autentyki.pl/7306 Jakie cielę wg przysłowia ssie dwie matki?
Krowie...
(poprawna odpowiedź to pokorne) ]]>
Tekst nr 7305 http://autentyki.pl/7305 T.Sz.: Jak potocznie nazywamy borowika szlachetnego?
Ucz.: Borówka???
T.Sz.: Chodziło o prawdziwka. ]]>
Tekst nr 7303 http://autentyki.pl/7303 - A ty dziecinko, macie religię w przedszkolu?
- Tak, mamy, proszę księdza!
- A uczycie się na niej pieśni religijnych?
- Tak!
- A zaśpiewasz mi coś?
- Jasne! "Mam tę moc, mam tę moc..." ]]>
Tekst nr 7301 http://autentyki.pl/7301 I taka oto historiyja:

Dziecko (dziewczynka 4 lata) do ojca (29 lat):
-Tata! Był u nas ksiądz.
-O to dobrze, a po co był?
-Po pieniądze. ]]>
Tekst nr 7299 http://autentyki.pl/7299 pokaż
"Cudowny" sprzedawca! Gdyby to była dziewczyna, zapakowałbym ją, tak jak ona mi paczuszkę. Pierwszy aparat uszkodzony .. Kolejna wysyłka bez plomb .. Trzecia dotarła dzięki BOGU w całości.. o obiecanym rabacie (promocji) zapomnij.. Ogólnie może być ]]>
Tekst nr 7296 http://autentyki.pl/7296
- Ewa!?
- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się tak spotkać. W mięsnym, hihihi
- Zajebiście! Dawno się nie widziałyśmy. Kiedy ostatnio? U Marcina na melanżu? Naprawdę zajebiście hihihi.
- U Maćka i Magdy się widziałyśmy chyba
- Nie byłam wtedy, nad morzem byłam, z Moniką pojechaliśmy do Marty i jej tego nowego ich odwiedzić
- No ale i tak zajebiście no.
- No. Zajebiście wyglądasz! Byłaś u fryzjera? Zajebiście!
- No byłam, dzięki, dzięki. Wiem, zajebiście. Hi hi.
Gość z pary milczy. Stoi. Lampi się w kiełbasy. Chyba je liczy. Medytuje w mięsnym.
- Byłam u fryzjera i wyobraź sobie, że jak wracałam autem, to mi wszyscy kierowcy migali światłami. Masakra, mówię ci. Dobry stylista to podstawa.

Nie dowierzam. Zerkam do kolesia od kiełbas. On też chyba nie dowierza. Odpłynął do odległej mięsnej krainy, wzrok wbity gdzieś w ostatni rząd z polędwicami. I nie odrywając wzroku od wędlin, robotycznym głosem mówi:
- A światła miałaś włączone?
- Co?
- Czy miałaś światła mijania włączone w samochodzie?
- Hihihi nie wiem, od fryzjera wracałam. Skąd Ty go wytrzasnęłaś Klaudia? Hihihi.

Wtedy spotkałem wzrok kolesia. Pustka. Zabrała mu duszę. Odwrócił się w ciszy, znowu do kiełbas. Szkoda człowieka. ]]>
Tekst nr 7294 http://autentyki.pl/7294 Ja: Już się o to pytałam 10 minut temu, a ty zamiast odpowiedzieć to mi się na cycki patrzysz.
S: Co ja poradzę, że takie fajne są. Jakbym był lesbijką, to bym... A nie, to też bym się patrzył. ]]>
Tekst nr 7292 http://autentyki.pl/7292
Dziś bawiąc się na huśtawce zawieszonej na drzewie z całej siły uderzyła o drzewo. Rodzice zamarli, chcieli biec ratować, starszy brat podszedł, a ona wstała, otrzepała się i stwierdziła
"co się patrzysz? Chcesz iść do wojska i takich ćwiczeń nie umiesz?" ]]>
Bruce Lee żyje w Afganistanie! http://autentyki.pl/wiadomosci/537/bruce-lee-zyje-w-afganistanie To nie jest żart. Prawie idealna kopia Bruce'a Lee żyje w Afganistanie i nazwya się Abbas Alizada. Jest to dwudziestoleni Afgańczyk z Kabulu, który stał się hitem Internetu. Wszystko za dzięki bardzo podobnej sprawności fizycznej oraz wyglądowi.

]]>
[USA, Floryda] Kobieta chciała ukraść butelkę z alkoholem i schowała ją do pochwy http://autentyki.pl/wiadomosci/536/usa-floryda-kobieta-chciala-ukrasc-butelke-z-alkoholem-i-schowala-ja-do-pochwy USA, Floryda. Jeżeli myślicie, że Rosja to stan umysłu, to dobrze myślicie. USA też ma taki stan. Jest nim Floryda. Dzisiejsza wiadomość to udowadnia dobitnie. Pewna kobieta we wspomnianym stanie chciała ukraść butelkę likieru. Na jej nieszczęście wszystko nagrał monitoring i cały Internet się śmieje. Co się wydarzyło?

]]>
Uśmiechnij się - jesteś w nieukrytej kamerze! http://autentyki.pl/wiadomosci/535/usmiechnij-sie---jestes-w-nieukrytej-kamerze 30 maja 2014, USA w stanie Teksas

Rabunek wydaje się rzeczą przynajmniej logiczną: żeby coś ukraść, musisz wiedzieć, co dokładnie i z jakiego miejsca. W przeciwnym razie napad kończy się porażką. Co jednak zrobić, kiedy z jakichś względów następuje brak wyżej przybliżonego myślenia?

]]>
Nie jesteś sobą, kiedy jesteś głodny http://autentyki.pl/wiadomosci/534/nie-jestes-soba-kiedy-jestes-glodny 25 maja 2014, Norwegia

Wszyscy wiemy, że tytuł jest sloganem z reklamy Snickersa. Jeśli uwzględnimy istotny fakt, który towarzyszy niniejszej historii, ów slogan nabiera nowego sensu.  Zapraszamy do lektury krótkiej opowiastki o tym, jak człowiek może spożyć kawałek siebie.

]]>
Mandat na wesoło http://autentyki.pl/wiadomosci/533/mandat-na-wesolo 21 maja 2014, USA w stanie Massachusetts

Nie ma kierowcy, który nie otrzymałby mandatu bądź nie popełniłby mniejszego wykroczenia. Niektórzy ludzie na takie uwagi reagują mniej czy bardziej emocjonalnie: uciekają, inni płaczą, a jeszcze inni są zdziwieni. Reakcja, którą chcemy wam przybliżyć przebija wszystkie, które mogą tylko przyjść do głowy.

]]>
"Lewy" profesor http://autentyki.pl/wiadomosci/532/quotlewyquot-profesor 22 maja 2014, USA w stanie Floryda

Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi. Skoro tak jest w rzeczywistości, to czy w ogóle opłaca się kłamać bez względu na cel? Jak widać nawet osoby o wyższym wykształceniu kombinują jak tylko się da, żeby dostać lepiej płatną pracę. Takich przykładów jest mnóstwo, natomiast my skupimy się na jednym z nich.

 

]]>
USA: Chihuahua spowodowała kolizję drogową http://autentyki.pl/wiadomosci/531/usa-chihuahua-spowodowala-kolizje-drogowa Do niecodziennego incydentu doszło w USA, w mieście Spokane w stanie Waszyngton, w zeszłym tygodniu. Miała tam miejsce drobna kolizja drogowa z udziałem psa...

]]>
Chiny: Zabił się, bo miał dość zakupów z dziewczyną http://autentyki.pl/wiadomosci/530/chiny-zabil-sie-bo-mial-dosc-zakupow-z-dziewczyna Ten news miał się pojawić tuż przed świętami, ale doszliśmy do wniosku, że nie będziemy psuć tej sielanki. Opiszemy ją dzisiaj w nowym roku. Oto smutna historia związana z zakupami z dziewczyną, która wydarzyła się w prowincji Jiangsu we wschodnich Chinach.

]]>
Pahhhhyżu - nadhozzzę! http://autentyki.pl/wiadomosci/529/pahhhhyzu---nadhozzze 19 listopada 2013, Manchester-Paryż - Podobno nie ma takich pijackich hardkorów, jakimi są Polacy, co? Oj, zdziwilibyście się, że są od nas lepsi. Całe szczęście 19-letni bohater tej opowieści nie wyrządził żadnych szkód materialnych ani nikogo nie pobił. Wrócił do domu w jednym kawałku i ma się dobrze. Ciekawe, co powiedziała mu mama w ramach rodzicielskiego kazania.

]]>
Francja: Sposób w jaki zamówisz kawę wpłynie na jej cenę http://autentyki.pl/wiadomosci/528/francja-sposob-w-jaki-zamowisz-kawe-wplynie-na-jej-cene Właściciel francuskiej restauracji w Nicei - Petite Syrah - postanowił zrobić porządek z klientami, którzy w porze obiadowej byli bardzo niemili dla jego pracowników. Rozwiązanie spotkało się z niesłychanym zainteresowaniem we Francji jak i na świecie.

]]>