Autentyki - humor i rozrywka

Komentarze z Allegro

Co jest najważniejsze w Allegro po samych aukcjach? Komentarze do aukcji! Te pozytywne jak i negatywne. Pomysłowość Allegrowiczów w przypadku komentarzy do aukcji nie zna granic. Są śmieszne, rymowane a czasem wulgarne.

Subskrybuj RSS dla kategorii Komentarze z Allegro.

Wszystkie teksty w kategorii "Komentarze z Allegro": 74

X-KOM_PL (267312) (Sprzedający) Negatywny 08 gru 2015, 19:48 5805507702
pokaż
"Cudowny" sprzedawca! Gdyby to była dziewczyna, zapakowałbym ją, tak jak ona mi paczuszkę. Pierwszy aparat uszkodzony .. Kolejna wysyłka bez plomb .. Trzecia dotarła dzięki BOGU w całości.. o obiecanym rabacie (promocji) zapomnij.. Ogólnie może być

Po sprzedaży kwasu hialuronowego:

"Towar rzeczywiście tak jak w opisie ale efektów jakoś specjalnie nie widać.. no cóż.. może po prostu lepiej wyglądać nie mogę ;)) tak czy inaczej, świąteczna gwiazdka dla sprzedającego :)"

( Kupujący ) Pozytywny
Super, extra, zjawiskowo bo przysłali to i owo. Transakcja jak z bajeczki aż są mokre me majteczki. Sprzedawca wspaniały, wart polecenia i chwały. Powiem krótko, bo tu wąskie są opinii ramy: sprzedaj Mu, kup od Niego lub przyłóż do rany. POLECAM!

Polecam w 1000%, natomiast NIE POLECAM odbioru osobistego - trzeźwy nie wróciłem.

Miodzio, super, cukiereczki, to transakcja jak z bajeczki. Daję tutaj moje słowo, było super, wręcz wzorowo !!!! Super kontakt z miłym Panem, trzeba oblać to szampanem! Pozdrawiam i polecam. :)

ghost182 skontaktował się ze mną tydzień po aukcji i zadowolony z życia niczym Tommy Lee Jones w "Ściganym", myślę że szybkość jego kontaktu jest porównywalna do szybkości obrotu koła w taczce. Śmiem też twierdzić iż prędzej k800i spadnie mi z nieba.


Towar zakupiłem u państwa 27.11.2011r.(czytać umie,czas realizacji to 14-25dni) ale dziś jest 9.01.2012r.czyli minęło już 31 dni...roboczych!!!
Pieniądze zostały wpłacone na państwa konto poprzez przelew.Jeśli jest to działanie celowe to nie wróżę państwu świetlanej przyszłości w interesach. Mam nadzieje że to jakieś niedopatrzenie. Czas oczekiwania na sweterek jest kur....o długi i myślę że w momencie kiedy go wylicytowałem nie urosła jeszcze bawełna z którego miał być zrobiony. Jestem cierpliwy,ale nie mam zamiaru dłużej czekać aż dzieci w Chinach go uszyją. Proszę szybko o odpowiedź lub natychmiastowy zwrot pieniędzy za towar. Pozdrawiam.

Takiego allegrowicza, traktować jak Królewicza, konkretnie szybka wpłata nie jak inni płacą w ratach. Więc ostrzegam wszystkich cwanych, gość w temacie obeznany!!!

Jak na taki towar na zamku Neuschwanstein jestem dosc zadowolny. Widac, ze mialem do czynienia z kupcem z daleka dzieki czemu mogłem dokupic do czapki wysokiej jakosc kawałki Tajwańskiej gumy . Polecam /// Szlachcic z Linderhoffu

Po dość meczącej krucjacie udało mi się dotrzeć do pałacu Seehof pod Bambergiem. Gdzie spotkałem powyższego kupca. Powiem tak: widziałem dużo, byłem na wielu targach na Malediwach, ale ten jest najlepszy.