Autentyki - humor i rozrywka

Komentarze z Allegro

Co jest najważniejsze w Allegro po samych aukcjach? Komentarze do aukcji! Te pozytywne jak i negatywne. Pomysłowość Allegrowiczów w przypadku komentarzy do aukcji nie zna granic. Są śmieszne, rymowane a czasem wulgarne.

Subskrybuj RSS dla kategorii Komentarze z Allegro.

Wszystkie teksty w kategorii "Komentarze z Allegro": 74

Jestem strasznie zadowolony, gdyż muszę się pochwalić państwu, że płyty jechały do mnie aż z Chińskiej Republiki Ludowej. I co najważniejsze - dotarły! Precedens na skalę światową. Od dzisiaj jestem komunistą i cieszę się jak w ogóle towar dostanę.

Czy kobieta z jednym zębem na przedzie, z kikutami zamiast rąk i drewnianą nogą ala kapitan Hawk jest w stanie idealnym? Kwestia dyskusyjna. Poza tym, że opis przedmiotu kuleje, reszta ok.

Zakupy u tego Pana sprawiły mi więcej radości niż widok miny płemieła po przegranych wyborach w 2005. To już mówi samo przez się. Polecam!

Witam,perfum CK euphoria może i w oryginalnym opakowaniu ale sam perfum ma zapach szpitalnego łóżka i w środku pływają paprochy jakby był przelewany w rozlewni.Ale cóż jakiś zapach ma,akurat brat jest w szpitalu to się nim popsikam.pozdrawiam serdecz

xxx (241) (Sprzedający) Negatywny nie 01 wrz 2002 12:16:54 CEST
Miał być "numerek" i cooooooo, masz negatywa ;-PPPPPP
[Odpowiedź z:nie 01 wrz 2002 12:23:56 CEST] Żoneczko, odrobimy z nawiązką :)))) Dzięki za negatywa, nie chcę "naleśnika" :)))

Komentarz na allegro:
Zamiast Nokix3 otrzymałem kartofel! A żebyś ch.ju trafił do więzienia, tam Cię mój kumpel Big Bolec wydyma tak jak Ty mnie. Oszust. Nie polecam!

miniprice_pl (97947) (Sprzedający) Negatywny wto 17 maj 2011 16:49:12 CEST 1583155230
Wielki karny KUTAS w du*ę sprzedającego. Wie że sprzedaje syf i robi to z premedytacją. Zero kontaktu+ zero profesjonalizmu= zero szacunku.

Handluję od półtorej roku odzieżą na Allegro. Ostatnio dostałem niezły komentarz:

"Spodnie przyszły bardzo szybko od razu tego samego dnia poszedłem na imprezę żeby się w nich polansować a dupki same się pchały do mnie żeby tylko podotykać i zobaczyć jakie to mam zaje^^ste spodnie. Rozmiarowo są bardzo dobre. Polecam :)"

Komentarz do stroju kąpielowego:
Rewelacja! całą noc mi stał jak zona leżała przy mnie. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz na allegro:
"Wszystko ok pierwszorzędnie zostałem wydymany"