Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Złodziej, który zgubił plecak

3 października 2012, Niceville w stanie Floryda - I znowu Floryda! Nie pytajcie, dlaczego właśnie ten stan. Po prostu są ludzie, którzy robią różne rzeczy, mniej czy bardziej legalne, przez co Floryda jest tak często opisywana. Szkoda tylko, że w światku kryminalnym. Nastoletni złodziej z tej opowieści miał jednak szczęście, ponieważ bardzo mało brakowało, a uzupełniłby archiwa policyjne zatytułowane "młodociani przestępcy".

Młody człowiek, który dopuścił się kradzieży, został przyłapany na gorącym uczynku, lecz udało mu się zbiec z miejsca zdarzenia. Został zauważony przez właściciela domu, który w tym samym czasie wyszedł z psem na dwór. Młody złodziej uciekał w takiej panice, że tuż przy samochodzie, obok którego uciekał, zostawił plecak wypełniony różnymi przedmiotami i deskorolkę.

Po przeszukaniu samochodu należącego do córki, mężczyzna odetchnął z ulgą, ponieważ nic nie zostało skradzione. Za to rzeczy, które znalazł w plecaku wprawiły go w niemałe zakłopotanie. W środku znalazł dziewiętnaście puszek napoju energetycznego Full Throttle, słoik sosu, paczkę tortilli, paczkę słodkości Smarties, dwa opakowania pizzy Red Baron i płytę DVD z filmem "Blow" z Johnym Deppem w roli głównej.

Powstaje pytanie, po co młodemu człowiekowi tyle artykułów spożywczych i film. Może tak jak George Jung, chciał zbić na nich fortunę po rozkręceniu interesu na czarnym rynku? Kolejne pytanie każe zastanowić się nad potencjalnymi kupcami towaru, który można znaleźć w każdym sklepie.

O całym zdarzeniu została poinformowana policja. Rozpoczęto poszukiwania nastolatka, który tamtego wieczoru był ubrany w jasną koszulkę i spodenki.

¬ród³o: http://www.nwfdailynews.com/

Dodano: 2012-10-17

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Jazda na stojaka

11 stycznia 2011 - Był zimny łokieć oraz asfaltowe paznokcie, ale to, co zrobił ten człowiek chyba jeszcze nie. Sprawdźcie sami.

Śmierć w stylu Oppa Gangnam Style?

12 grudnia 2012 - Bardzo dlugo mówiło się o możliwym końcu świata, który miał nastąpić 21 grudnia w wyniku bliżej nieokreślonej katastrofy. Niestety, dla pewnego mężczyzny świat skończył się nieco wcześniej przy piosence Oppa Gangnam Style.

Zamiast zapłacić, podpalił swój samochód

Pewien Serb podpalił swój samochód, kiedy dowiedział się, ile musiałby zapłacić, aby go odzyskać. Mężczyzna zgłosił się po odbiór auta, które zostało odholowane za parkowanie w niedozwolonym miejscu.

Karta pamięci zdemaskowała złodziei

Pewna kobieta z Nowego Jorku zgubiła podczas wakacji na Florydzie aparat fotograficzny ze zdjęciami małego synka.

Osioł głównym świadkiem rozprawy w sądzie

W amerykańskim stanie Texas odbyła się niecodzienny proces. Głównym świadkiem podczas rozprawy był osioł.

Tytuł "wioskowej idiotki roku" przyznany

Mieszkańcy pewnej wioski w stanie Indiana przyznali tegoroczny tytuł "wioskowej idiotki roku" pewnej kobiecie, która chwilę po obfitym spryskaniu włosów lakierem zapaliła papierosa i stanęła w płomieniach.

Kot zatelefonował po pomoc dla inwalidy

50-letni Gary Rosheisen z Columbus w stanie Ohio wypadł z wózka inwalidzkiego i nie był w stanie podnieść się o własnych siłach. Pomoc nadeszła jednak bardzo szybko, wezwana telefonicznie przez ... kota inwalidy.

Jak przetrwać rok aresztu domowego

6 czerwca 2013, Nowa Zelandia - Brzmi niecodziennie i być może naiwnie, ale Nowozelandczyk, o którym piszemy napotkał problem, z którym mógł nie poradzić sobie w pojedynkę. W dzisiejszej historyjce, dowiecie się, co ma wspólnego areszt domowy z konsolą Xbox360.

Co trzeci Brytyjczyk kontuzjowany w czasie seksu

Co trzeci dorosły Brytyjczyk doznał kontuzji lub zranił się podczas uprawiania seksu w ciągu ostatniego roku.

Nietypowy przemytnik

15 lutego 2011, Hrabstwo Sarasota - Tytuł mówi sam za siebie. Pozostaje jedynie odpowiedzieć na pytanie 'jak bardzo nietypowy jest ów przemytnik?' - sprawdźcie sami.