Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Znajoma Bożenka napadła na bank

Zamaskowana kobieta z przedmiotem przypominającym karabin napadła na bank w Krzczonowie (Lubelskie). Kamuflaż nie pomógł, bo pracownica rozpoznała po głosie "znajomą Bożenkę". Kiedy krzyknęła do niej po imieniu, spłoszona sprawczyni uciekła.

"To wcale nie wyglądało na jakiś tani żart. My naprawdę pobledliśmy wszyscy ze strachu. Byliśmy przekonani, że to prawdziwy napad i nasze życie wisi na włosku" - opowiada dziennikowi.pl Wanda Szyba, szefowa oddziału niewielkiego banku spółdzielczego.

Zaczęło się niepozornie. Do pokoju socjalnego od zaplecza weszła potężnie zbudowana kobieta, ubrana w kurtkę moro i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miała czapkę z daszkiem. Twarz zasłoniła czarną chustką. Terrorystka przeładowała trzymany w rękach karabin lub jego atrapę. "To jest napad!" - krzyknęła. Kazała kasjerkom pozbierać pieniądze i włożyć do siatki.

Wtedy jedna z pracownic zawołała "Bożena, co ty robisz?!". Te słowa podziały niczym zimny prysznic. Zapadła cisza. Napastniczka stanęła jak sparaliżowana, po chwili opuściła broń i wybiegła z budynku.

Przerażony personel powiadomił policję. Według pracownic sprawczynią była 39-letnią mieszkanka tej samej gminy Bożena D., stała klientka banku. Policja zorganizowała obławę i poczekała na podejrzaną w domu.

Kobieta po kilku minutach przyjechała swoją ładą. Wyglądała na bardzo zaskoczoną. Najpierw twierdziła, że nie ma nic wspólnego z napadem. Ale po chwili zaczęła współpracować z policją. Teraz jest z mundurowymi na cmentarzu w Bychawie i pokazuje grób, w którym po napadzie ukryła ubranie i broń.

Bożena D. ma 39 lat. Jest rozwódką, wychowuje córkę. Rodzina nie wierzy w jej winę i twierdzi, że to jakaś koszmarna pomyłka. Kobieta ma jednak problemy finansowe, spłaca długi. Dziś miała wyjechać do pracy w Holandii.

Dodano: 2007-08-21

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Jak żołnierz chciał wyswatać swojego podwładnego

Chińska Armia Ludowa postanowiła pomóc swoich żołnierzom, po tym jak wprowadzeno zakaz randkowania przez Internet dla mundurowych.

Brązem zdobiona toaleta

5-6 czerwca 2013, anglojęzyczyny zakątek świata - Ten news nie przedstawia nikogo konkretnego w jakimkolwiek świetle. Co ważne, pokazuje jedno z "interesujących" ludzkich zachowań, które mimo wszystko szokują swą oryginalnością. Mamy nadzieję, że nigdy nie będziecie świadkami podobnych wydarzeń ;)

Pozew za kawały o teściowej

Pewna amerykańska aktorka komediowa została pozwana do sądu przez własną teściową, ponieważ opowiadała o niej zbyt wiele dowcipów.

Zapłacił pocałunkiem za zakupy

Amerykański aktor Ben Affleck w nietypowy sposób "zapłacił" za zakupy, kiedy uświadomił sobie, że nie ma przy sobie pieniędzy na pieluszki dla dziecka.

Chce unieważnić ślub, bo żona ma... brodę i zeza

Pewien arabski ambasador był niemiło zaskoczony, gdy jego wybranka odsłoniła twarz tuż po ślubie - skrywaną wcześniej za tradycyjną zasłoną, nikabem. Okazało się, że kobieta ma brodę i zeza. Jak informuje serwis Al Arabiya, pan młody poczuł się oszukany i chce unieważnić małżeństwo.

Broniła banku długopisem i kartką

Rezolutna kasjerka udaremniła napad na bank i pozbyła się złodzieja, posługując się zwykłą kartką i długopisem. Wszystko stało się tak szybko, że ani ochrona banku, ani jego pracownicy niczego nie zauważyli - podała w poniedziałek ukraińska agencja informacyjna Unian.

Surfuj po internecie - będziesz lepszy

Zdaniem brytyjskich naukowców, pracownicy, którzy w godzinach pracy robią sobie krótkie przerwy na surfowanie po internecie, pracują znacznie wydajniej, ponieważ relaks w sieci poprawia ich morale oraz obniża stres.

Niewidomy skazany za niebezpieczną jazdę

W Wielkiej Brytanii niewidomy mężczyzna został skazany za... niebezpieczną jazdę. Wyrok to trzy miesiące więzienia w zawieszeniu i trzyletni zakaz prowadzenia samochodu.

Burmistrz zaprasza wszystkie brzydkie kobiety

Burmistrz Mount Isa, górniczego miasteczka na północnym zachodzie Australii, wezwał "brzydkie" kobiety z całego kraju, aby przybyły i rozwiązały problem nadmiaru mężczyzn w jego miejscowości.

Złapana przez drogówkę - uciekła radiowozem

22-letnia mieszkanka Chicago Veronique Armour, wykorzystując nieuwagę policjanta, który zatrzymał ją za jazdę niewłaściwym pasem ruchu, uwolniła się z nałożonych jej kajdanek i... odjechała jego radiowozem.