[Video] Czechy: Kobieta wpadła pod nadjeżdżające metro i wyszła z tego cało
O prawdziwym szczęśćiu może mówić pewna Czeszka, która wpadła wprost pod nadjeżdżające metro. Zaraz po upadku, wjeżdża pociąg i po chwili kobieta wychodzi bez szwanku!
Na filmie widać, jak młoda kobie chwieje się na nogach. Gdy zbliżała się upadku, mężczyzna nie zdążył jej złapać. Zabrakło dosłownie kilku sekund.
Chwilę po tym incydencie, jeden z gapiów zajrzał między wagony i jak się okazało, kobiecie nic się nie stało. Pomógł jej wyjść, a ona jakby nic się nie stało poszła sobie.
Kobieta odmówiła pomocy medyczne i badania alkomatem. Powiedziała tylko, że "źle się poczuła".
¬ród³o: telegraph.co.uk
Dodano: 2013-07-03Daj na fejsa
Losowe wiadomości
Sąd: Można bezkarnie surfować w pracy po sieci
Osoby, które lubią surfować podczas pracy w internecie, z pewnością ucieszą się z niedawnego wyroku nowojorskiego sądu.
Nietypowy ślub z przymusu
Wbrew pozorom ta opowieść nie jest dla miłośników romantycznych historii o miłości, a ślub o którym mowa nie cementuje związku dwojga kochających się ludzi.
Komary przyczyną ulicznych starć
Inwazja komarów i trudny do zniesienia zapach doprowadziły do starć między policją a mieszkańcami kolumbijskiego Sibate.
Włochy: policja aresztowała rosyjskiego ninję, który napadał na rolników
Włoska policja aresztowała rosyjskiego ninję, który siał postrach w wioskach na północy kraju - donosi BBC.com. Mężczyzna, ubrany w czarny kostium i uzbrojony w ogromny łuk, napadał na domy rolników.
- Przez kilka tygodni funkcjonariusze przeczesywali okolicę, szukając cieni - pisze BBC. Ninja atakował kilkanaście razy. Do napaści przygotowywał się bardzo starannie: zawsze owijał głowę czarną bandaną i zakładał czarny kostium.
Założył się o wino i umarł
"Wypijesz duszkiem cztery wina, to stawiam" - obiecał 38-letniemu Zbigniewowi B. kolega. Mężczyzna wygrał zakład i... umarł.
Kot pokonał niedźwiedzia
Czarny niedźwiedź, który zawędrował do ogrodu w miejscowości West Milford w amerykańskim stanie New Jersey, nie spodziewał się, że trafi tu na godnego przeciwnika, zdecydowanie broniącego swego terytorium - biało-rudego kocura Jacka.
Surfuj po internecie - będziesz lepszy
Zdaniem brytyjskich naukowców, pracownicy, którzy w godzinach pracy robią sobie krótkie przerwy na surfowanie po internecie, pracują znacznie wydajniej, ponieważ relaks w sieci poprawia ich morale oraz obniża stres.
Kotka urodziła sześć szczeniaków
Naukowcy brazylijscy łamią sobie głowy nad niezwykłym przypadkiem kotki, która urodziła 6... szczeniaków.
Przylepił gumę do obrazu wartego 1,5 mln dolarów
Abstrakcyjny obraz, którego wartość szacowana jest na 1,5 miliona dolarów, wymaga pilnej restauracji, po tym jak 12-latek przylepił do niego gumę do żucia - informuje serwis BBC News.
Za rzut beretem na dywanik do starosty
Dyrektorzy szkół, którzy na powiatowym festynie wzięli udział w konkursie rzutu beretem, będą odpowiadać przed urzędnikami pomorskiego starostwa w Miastku. Bo beret był moherowy.
