Śmierć w stylu Oppa Gangnam Style?
12 grudnia 2012 - Bardzo dlugo mówiło się o możliwym końcu świata, który miał nastąpić 21 grudnia w wyniku bliżej nieokreślonej katastrofy. Niestety, dla pewnego mężczyzny świat skończył się nieco wcześniej przy piosence Oppa Gangnam Style.
Hit Oppa Gangnam Style bije furorę na całym świecie. Niektórzy tak lubią ten utwór, że płacą za niego nawet życiem, jak np. 46-letni specjalista informatyczny.
Mężczyzna, o którym mowa, był w klubie z żoną z okazji jej urodzin. W pewnym momencie rozbrzmiała nuta Oppa Gangnam Style, których wszystkich poderwała do tańca z małżonkiem jubilatki na czele. Zabawa była szampańska do momentu, kiedy żywiołowy tancerz nagle upadł. Żona 46-latka od razu wezwała pogotowie.
Po nieudanym udzieleniu pierwszej pomocy, lekarze przewieźli nieprzytomnego mężczyznę do szpitala. Tam około godziny 23:30 orzeczono śmierć w wyniku zawału serca.
Mężczyzna zostawił żonę i trójkę dzieci. Według wdowy, mąż był duszą towarzystwa i uwielbiał tańczyć.
¬ród³o: http://newsfeed.time.com
Dodano: 2013-03-02Daj na fejsa
Losowe wiadomości
Kraków: Członkowie dziecięcej szajki zatrzymani
Krakowscy policjanci zatrzymali trzech członków dziecięcej szajki napadającej na rówieśników na osiedlach w krakowskiej Nowej Hucie. Najstarszy z nich miał ledwie skończone 13 lat, najmłodszy - niespełna cztery.
Zegarek, który "może zaleźć za skórę"
Kiedy za kilka lat będziemy mieli kłopot z kupnem oryginalnego, a zarazem praktycznego bożonarodzeniowego prezentu, ratunkiem może okazać się nietypowy zegarek.
Płatni zabójcy reklamują się w sieci
Policja meksykańska prowadzi śledztwo w sprawie ukazujących się w internecie reklam płatnych zabójców oferujących potencjalnym klientom likwidowanie niewygodnych osób w tak promocyjnych cenach, jak 6 tysięcy dolarów od ofiary.
Za rzut beretem na dywanik do starosty
Dyrektorzy szkół, którzy na powiatowym festynie wzięli udział w konkursie rzutu beretem, będą odpowiadać przed urzędnikami pomorskiego starostwa w Miastku. Bo beret był moherowy.
O jeziorze, które zamienia zwierzęta w kamień
1 października 2013, Tanzania - Może tytuł brzmi nieprawdopodobnie, ale istotnie, jest takie jezioro na świecie. O tym, co robi dokładnie, przeczytacie w treści historyjki.
Zatrudnił ochroniarza do pilnowania śmietnika
Tom Cruise obawia się, że nadgorliwi fani mogą próbować przeszukiwać jego śmieci, więc wynajął specjalnego ochroniarza, którego jedynym zadaniem jest pilnowanie śmietnika.
Włochy: Ocenzurowana piosenka o ropie naftowej
Włoska piosenka sprzed pół wieku poświęcona ropie naftowej może okazać się niepoprawna politycznie.
Film porno na ulicach Moskwy
Ruch uliczny na jednej z najruchliwszych moskiewskich arterii zamarł, gdy zdumieni kierowcy wpatrywali się w film pornograficzny, zamieszczony na ulicznych billboardach wideo. Klip znalazł się na ekranach w wyniku hakerskiego ataku.
Pechowy finał spotkania na seksczacie
Pewien Francuz przez pół roku rozmawiał na seksczacie z kobietą, aż oboje nabrali ochoty na gorącą randkę. Wtedy okazało się, że syn flirtował z własną matką.
Maszynista zginął, gdy dogonił lokomotywę
55-letni rumuński maszynista zginął w niecodziennych okolicznościach pod kołami lokomotywy - poinformowała tamtejsza policja.
