Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomo¶ci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelników, lecz z ca³ego ¶wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomys³y na rozwi±zanie b³achego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Sposób na buntowniczą córkę ze Stanów

12 lutego 2012 - Istnieją różne metody wychowawcze. W Polsce niedawno był emitowany program "Superniania", gdzie Dorota Zawadzka dzielnie zwalczała problemy niesfornych dzieci. Co jednak odróżnia bohaterkę polskiego serialu od tatuśka ze Stanów jest sposób radzenia sobie z problemami wychowawczymi. Polski karny jeżyk czy jeszcze skuteczniejsza ignorancja została przeciwstawiona amerykańskiemu rewolwerowi. Dlaczego rewolwer? Dlaczego laptop musiał ucierpieć? To i więcej w treści newsa.

Oburzony rodzic z Północnej Karoliny umieścił na serwisie youtube (link poniżej) film, w którym komentuje wypowiedź swej nastoletniej córki na temat wykonywania standardowych czynności domowych typu sprzątanie własnego pokoju. Tekst oburzenia został zamieszczony na tablicy facebooka córki.

W swym "zażaleniu" córka zaznacza, że nie jest jakąś niewolnicą, która ma wszystkich wyręczać. Nie po to mają sprzątaczkę, żeby ich córeczka musiała ścierać kurze z szafek czy odkurzać we własnym pokoju. Nawet jak rodzice chcą kawę, niech sami sobie zrobią.

Przeczytawszy resztę wypowiedzi na głos, ojciec komentuje ją między innymi takimi słowami: "Słuchaj, mała, jeśli masz coś do uprania - wsadź do pralki i ją ustaw. Jeśli twoje łóżko nie jest pościelone, popraw to. Nie musisz prać moich ubrań ani ścielić mojego łóżka ani tym bardziej ścielić łóżka dla gości. Ty masz dbać o swoje rzeczy."

W filmie jest również poruszany bardzo osobisty wątek, w którym ojciec komentuje nieco niestosowne zachowanie córki. Między innymi to, że otrzymując różne rzeczy niemal na życzenie, w tym legalne oprogramowanie swojego laptopa, ojciec otrzymuje w zamian buntownicze zachowanie nastolatki.

Na samym końcu następuje finał. Ojciec mówi, że skoro jego poświęcenie nic dla córki nie znaczy, ma sobie sama zapracować na nowego laptopa. Po tych słowach ojciec sięga po rewolwer i dziewięciokrotnie strzela w laptopa.

Co prawda film jest po angielsku, ale należy zaznaczyć, że w filmie jest kilka przekleństw. Tym czasem zamieszczamy linka do filmu:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kl1ujzRidmU

¬ród³o: www.upi.com

Dodano: 2012-04-07

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Chciał zabić, bo ukradli mu sztuczną szczękę

78-letni pensjonariusz domu seniora w Topolczanach na Słowacji rzucił się z nożem na 63-letniego współlokatora, podejrzewając go o kradzież sztucznej szczęki - poinformowała we wtorek policja.

Karała męża za patrzenie na inne kobiety

Czarna seria trwa! Sąd we Frankfurcie skazał na 3 lata więzienia kobietę, która przy pomocy gorącego kleju wypisała na plecach męża słowa: "Nigdy więcej nie kłam".

Mąż słynnej kucharki narzeka na jej jedzenie

Charles Saatchi, mąż Nigelli Lawson, która uchodzi za wyrocznię kulinarną, niedawno nazwał jej gotowanie "okropnym". Nigella broni się, twierdząc, że Charles woli płatki śniadaniowe niż jej wymyślne potrawy.

Kot zatelefonował po pomoc dla inwalidy

50-letni Gary Rosheisen z Columbus w stanie Ohio wypadł z wózka inwalidzkiego i nie był w stanie podnieść się o własnych siłach. Pomoc nadeszła jednak bardzo szybko, wezwana telefonicznie przez ... kota inwalidy.

Pijany 80-latek chciał staranować radiowóz

Policja zatrzymała pijanego 80-letniego mężczyznę, który jadąc na rowerze usiłował staranować radiowóz. Zdarzenie miało miejsce w Petrynowie pod Tomaszowem Mazowieckim.

Åšlub na szczycie drzewa

Zobacz w jak nietypowy sposób można wziąć ślub!

Żebracy zarabiają więcej niż informatycy

Pakistańscy żebracy zarabiają więcej, niż tamtejsi informatycy oraz absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem.

Napad w Tarnobrzegu: ukradzione 100 zł było fałszywe

Sprawcy napadu na firmę kurierską w Tarnobrzegu zrabowali tylko sto złotych. Na dodatek banknot, który ukradli, był fałszywy ? ustaliły podkarpackie "Nowiny".

Niekonwencjonalne wyroki pewnego sędziego

Pewien sędzia z Ohio postanowił, że trzej skazani za korzystanie z usług prostytutek mężczyźni będą na zmianę dyżurować przed budynkiem sądu w Painesville przebrani w jaskrawożółty kostium kurczaka.

Uprawiała seks i spadła ze skarpy

Do bardzo niecodziennego wydarzenia doszło w Darwin w Australii. Pewna 18-latka chciała zabawić się ze swoim chłopakiem na wolnym powietrzu. Żeby urozmaicić miłosne uniesienia, poszli na skarpę.