Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Nietypowy ślub z przymusu

Wbrew pozorom ta opowieść nie jest dla miłośników romantycznych historii o miłości, a ślub o którym mowa nie cementuje związku dwojga kochających się ludzi.

Cała sytuacja wydarzyła się w Indiach, w południowym stanie Tamil Nadu. Przed ołtarzem stanęli – Selvakumar i Selvi. On był 33-letnim rolnikiem, a ona... suczką (pies).

Ślub ten nie był bynajmniej zwieńczeniem ich wielkiej miłości – miał być antidotum na klątwę ciążącą nad mężczyzną. W przeszłości Selvakumar nie darzył sympatią czworonogów, czego świadectwem jest fakt, że 15 lat wcześniej ukamienował i powiesił na drzewie dwa psy. Czyn ten nie uszedł mu jednak bezkarnie, bowiem od tego momentu jego nogi i ręce zostały sparaliżowane, stracił słuch w jednym uchu i pogorszyła mu się mowa. Wszystko to według mężczyzny było skutkiem ciążącej nad nim klątwy.

Na nic zdały się wizyty u lekarzy, wszelkie próby leczenia nie przynosiły skutku, a po wizycie u wróżbity mężczyzna dowiedział się iż jest przeklęty przez dusze psów które zabił. Jedynym sposobem na uratowanie mężczyzny i zdjęcie uroku miało być właśnie poślubienie psa. Członkowie rodziny wybrali bezpańską suczkę, którą odpowiednio umyli i ubrali na ślubną ceremonię. Selvi została przeniesiona do świątyni w obecności tamtejszej kobiety i hinduskiego księdza prowadzącego ceremonię. „Wybranka” została przyodziana w pomarańczowe sari i wieniec. Selvi próbowała jednak uciec po całej ceremonii – prawdopodobnie przed wielkim tłumem – ale szybko ją złapano i przyprowadzono z powrotem do jej nowego „męża”. Nikogo nie zaskoczył ten ślub bowiem głęboko przesądni mieszkańcy wiejskich Indii od czasu do czasu organizują śluby dla psów, wierząc że mogą wygryźć klątwy.

Pan młody nie zakłada więc wierności swej wybrance. Według znajomych zamierza poślubić w przyszłości kobietę i stworzyć normalną rodzinę. Dla mężczyzny był to jedynie sposób na pozbycie się klątwy, czy jednak nie igra z losem wykorzystując biedną suczkę i wodząc ją za nos? Oj... to się zemścić może..

¬ród³o: gazeta Hindustan

Dodano: 2010-07-09

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Jak przetrwać rok aresztu domowego

6 czerwca 2013, Nowa Zelandia - Brzmi niecodziennie i być może naiwnie, ale Nowozelandczyk, o którym piszemy napotkał problem, z którym mógł nie poradzić sobie w pojedynkę. W dzisiejszej historyjce, dowiecie się, co ma wspólnego areszt domowy z konsolą Xbox360.

Szwecja: Policja ściga mężczyznę, który uprawia miłość z rowerami

Znowu Szwecja. Po ostatnim newsie z gniazdem szerszeni, ten przypadek nie jest tak spektakularny. Pewien mieszkaniec szweckiego Osterlund postanowił nagrywać ukrytą kamerą otoczenie swojego roweru po tym jak zauważył, że często ma przebitą oponę.

łagodniejsze kary dla początkujących prostytutek

Rząd Chin postanowił złagodzić kary dla początkujących prostytutek, które uciekają się do nierządu z ubóstwa.

Różaniec symbolem przynależności do gangu?

Uczennica pewnego liceum w Teksasie dowiedziała się, że nie może nosić do szkoły różańca, ponieważ zdaniem ochroniarzy jest to jeden z symboli przynależności do gangu.

Batman forever

3 października 2012, Petoskey w stanie Michigan - Batman, tak jak Gwiezdne Wojny, powoli staje się stylem życia. Wszystko zaczęło się od komiksu, który zdobył niesamowitą popularność. Nieco później przyszły ekranizacje filmowe a wraz z nimi wszelkiego rodzaju gadżety. Stroje, akcesoria czy nawet mniejsze i większe modele Batmobila. Są jednak ludzie, dla których to wszystko mało. Jeden z nich potrzebuje czegoś więcej, bo tak jak Batman, chce pomagać miastu. Widzicie, cynk polega na tym, że nie zawsze mu to wychodzi.

Zgubili piłkę, znaleźli torbę z 40 tys. funtów

Trzech przerażonych brazylijskich nastolatków, wyglądających jakby właśnie zobaczyli ducha, przyniosło na komisariat policji w Sao Paulo torbę zawierającą... 40 tys. funtów.

Liczba narodzin wzrosła o 44 proc. po... awarii prądu

Liczba narodzin w pewnym holenderskim miasteczku wzrosła o 44% dokładnie 9 miesięcy po tym, jak awaria sieci elektrycznych na dwie doby pogrążyła 23 tysięcy mieszkańców w kompletnych ciemnościach.

Karłowaty aktor porno pożarty przez bursuki

Różne są fetysze jeśli chodzi o łóżkowe fantazje. Są tacy, których bardzo podniecają "akcje" z karłami. Jeden z tych bardziej popularnych zginął w dziwny sposób. Pożarł go borsuk.

Ugotowali się żywcem w saunie

Dwóch mężczyzn, dyrektorów internatu w Kirowie (Rosja), zmarło z przegrzania organizmu, kiedy po wizycie w saunie wskoczyli do basenu z wrzątkiem - podaje portal newsru.com.

Zabiła chłopaka siadając na niego

Ważąca 136 kilogramów Amerykanka Mia Landingham usłyszała wyrok trzech lat w zawieszeniu za nieumyślne spowodowanie śmierci swojego chłopaka. Mężczyzna zmarł po tym, jak jego partnerka usiadła na nim. Do niezwykłej w swoim opisie zbrodni doszło w Cleveland.