Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Nietypowy ślub z przymusu

Wbrew pozorom ta opowieść nie jest dla miłośników romantycznych historii o miłości, a ślub o którym mowa nie cementuje związku dwojga kochających się ludzi.

Cała sytuacja wydarzyła się w Indiach, w południowym stanie Tamil Nadu. Przed ołtarzem stanęli – Selvakumar i Selvi. On był 33-letnim rolnikiem, a ona... suczką (pies).

Ślub ten nie był bynajmniej zwieńczeniem ich wielkiej miłości – miał być antidotum na klątwę ciążącą nad mężczyzną. W przeszłości Selvakumar nie darzył sympatią czworonogów, czego świadectwem jest fakt, że 15 lat wcześniej ukamienował i powiesił na drzewie dwa psy. Czyn ten nie uszedł mu jednak bezkarnie, bowiem od tego momentu jego nogi i ręce zostały sparaliżowane, stracił słuch w jednym uchu i pogorszyła mu się mowa. Wszystko to według mężczyzny było skutkiem ciążącej nad nim klątwy.

Na nic zdały się wizyty u lekarzy, wszelkie próby leczenia nie przynosiły skutku, a po wizycie u wróżbity mężczyzna dowiedział się iż jest przeklęty przez dusze psów które zabił. Jedynym sposobem na uratowanie mężczyzny i zdjęcie uroku miało być właśnie poślubienie psa. Członkowie rodziny wybrali bezpańską suczkę, którą odpowiednio umyli i ubrali na ślubną ceremonię. Selvi została przeniesiona do świątyni w obecności tamtejszej kobiety i hinduskiego księdza prowadzącego ceremonię. „Wybranka” została przyodziana w pomarańczowe sari i wieniec. Selvi próbowała jednak uciec po całej ceremonii – prawdopodobnie przed wielkim tłumem – ale szybko ją złapano i przyprowadzono z powrotem do jej nowego „męża”. Nikogo nie zaskoczył ten ślub bowiem głęboko przesądni mieszkańcy wiejskich Indii od czasu do czasu organizują śluby dla psów, wierząc że mogą wygryźć klątwy.

Pan młody nie zakłada więc wierności swej wybrance. Według znajomych zamierza poślubić w przyszłości kobietę i stworzyć normalną rodzinę. Dla mężczyzny był to jedynie sposób na pozbycie się klątwy, czy jednak nie igra z losem wykorzystując biedną suczkę i wodząc ją za nos? Oj... to się zemścić może..

¬ród³o: gazeta Hindustan

Dodano: 2010-07-09

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Alimenty przez 10 tys. lat

Irańczyk, który za porozumieniem stron rozwiódł się ze swoją żoną, zobowiązał się do płacenia alimentów przez 10 tysięcy lat - poinformował we wtorek irański dziennik rządowy.

Bliźnięta rozmawiają w niezrozumiałym języku

Zdesperowani rodzice z brytyjskiego hrabstwa West Yorkshire postanowili posłać 4-letnich bliźniaków do szkoły, ponieważ chłopcy rozwinęli swój własny język, których nie rozumie nikt z ich otoczenia.

Oszust wpadł podczas biegu charytatywnego

Ten oszust wpadł, bo.... miał zbyt dobre serce!

Przymusowe lądowanie z powodu... zapałki

Miarą podejrzliwej i nerwowej atmosfery, jaka panuje w samolotach pasażerskich w USA jest przymusowe lądowanie w Nashville samolotu "American Airlines", lecącego do Dallas, po tym jak jedna z pasażerek zapaliła zapałkę.

Oskarżony za nazwanie konia "gejem"

Prokuratura brytyjska umorzyła postępowanie przeciwko studentowi, który nazwał policyjnego konia "gejem".

Przerobią zwierzęce odchody na energię

Władze San Francisco przygotowują projekt utylizacji odchodów zwierząt domowych i przerobienia ich na energię.

Tusza Amerykanów utrudnia badania USG

Coraz więcej Amerykanów jest zbyt grubych, by zmieścić się do tomografu komputerowego czy rezonansu magnetycznego, a z powodu nadmiary tłuszczu na wykonanych zdjęciach często niewiele widać - informuje pismo "Radiology".

Dziurawił opony, by podrywać kobiety

45-letni mieszkaniec Sieny, w środkowych Włoszech, dziurawił opony w samochodach kobiet, by potem zaoferować pomoc przy zmianie koła i czynić im awanse. O wandalu- podrywaczu poinformowały włoskie media.

Kłopotliwe smsy

23 lutego 2009, USA - W dzisiejszych czasach można prześladować ludzi nawet drogą telefoniczną, a dokładniej poprzez smsy. Za tego rodzaju pogróżki można dostać odpowiednią karę aresztu. Jednak zanim cokolwiek się zgłosi funkcjonariuszom policji, trzeba dokładnie wszystko przeczytać i sprawdzić, czy rzeczywiście dane wiadomości są pogróżkami.

Kosmici uratowali Ziemię przed katastrofą

Dr Jurij Labvin, tunguski naukowiec, utrzymuje, że 30 czerwca 1908 roku Ziemia została uratowana przez kosmitów - informuje serwis Fox News.