Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Nietypowy ślub z przymusu

Wbrew pozorom ta opowieść nie jest dla miłośników romantycznych historii o miłości, a ślub o którym mowa nie cementuje związku dwojga kochających się ludzi.

Cała sytuacja wydarzyła się w Indiach, w południowym stanie Tamil Nadu. Przed ołtarzem stanęli – Selvakumar i Selvi. On był 33-letnim rolnikiem, a ona... suczką (pies).

Ślub ten nie był bynajmniej zwieńczeniem ich wielkiej miłości – miał być antidotum na klątwę ciążącą nad mężczyzną. W przeszłości Selvakumar nie darzył sympatią czworonogów, czego świadectwem jest fakt, że 15 lat wcześniej ukamienował i powiesił na drzewie dwa psy. Czyn ten nie uszedł mu jednak bezkarnie, bowiem od tego momentu jego nogi i ręce zostały sparaliżowane, stracił słuch w jednym uchu i pogorszyła mu się mowa. Wszystko to według mężczyzny było skutkiem ciążącej nad nim klątwy.

Na nic zdały się wizyty u lekarzy, wszelkie próby leczenia nie przynosiły skutku, a po wizycie u wróżbity mężczyzna dowiedział się iż jest przeklęty przez dusze psów które zabił. Jedynym sposobem na uratowanie mężczyzny i zdjęcie uroku miało być właśnie poślubienie psa. Członkowie rodziny wybrali bezpańską suczkę, którą odpowiednio umyli i ubrali na ślubną ceremonię. Selvi została przeniesiona do świątyni w obecności tamtejszej kobiety i hinduskiego księdza prowadzącego ceremonię. „Wybranka” została przyodziana w pomarańczowe sari i wieniec. Selvi próbowała jednak uciec po całej ceremonii – prawdopodobnie przed wielkim tłumem – ale szybko ją złapano i przyprowadzono z powrotem do jej nowego „męża”. Nikogo nie zaskoczył ten ślub bowiem głęboko przesądni mieszkańcy wiejskich Indii od czasu do czasu organizują śluby dla psów, wierząc że mogą wygryźć klątwy.

Pan młody nie zakłada więc wierności swej wybrance. Według znajomych zamierza poślubić w przyszłości kobietę i stworzyć normalną rodzinę. Dla mężczyzny był to jedynie sposób na pozbycie się klątwy, czy jednak nie igra z losem wykorzystując biedną suczkę i wodząc ją za nos? Oj... to się zemścić może..

¬ród³o: gazeta Hindustan

Dodano: 2010-07-09

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Tragiczny finał perwersyjnej zabawy emerytów

Dziadkom zachciało się czegoś więcej niż tylko seksu, więc musiało być nietypowo. Pewnemu 61-letniemu Brytyjczykowi zachciało się bym torturowanym niczym więzień w Guantanamo, podczas igraszek sadomasochistycznych z parą emerytów.

Francja: Sposób w jaki zamówisz kawę wpłynie na jej cenę

Właściciel francuskiej restauracji w Nicei - Petite Syrah - postanowił zrobić porządek z klientami, którzy w porze obiadowej byli bardzo niemili dla jego pracowników. Rozwiązanie spotkało się z niesłychanym zainteresowaniem we Francji jak i na świecie.

Karłowaty aktor porno pożarty przez bursuki

Różne są fetysze jeśli chodzi o łóżkowe fantazje. Są tacy, których bardzo podniecają "akcje" z karłami. Jeden z tych bardziej popularnych zginął w dziwny sposób. Pożarł go borsuk.

Liczba narodzin wzrosła o 44 proc. po... awarii prądu

Liczba narodzin w pewnym holenderskim miasteczku wzrosła o 44% dokładnie 9 miesięcy po tym, jak awaria sieci elektrycznych na dwie doby pogrążyła 23 tysięcy mieszkańców w kompletnych ciemnościach.

Listy od ducha uniewinniły oskarżoną o morderstwo

Dwa listy podyktowane podobno przez ducha zabitego mężczyzny pomogły uniewinnić kobietę oskarżoną o jego zamordowanie.

Zadzwonił po pomoc sam do siebie

Pewien pracownik pogotowia ratunkowego w hrabstwie Hampshire wezwał pomoc, rozpoznając u siebie objawy zawału. Po chwili otrzymał wezwanie na... własny pager.

Rosyjska SB wysyła sms-y do czeczeńskich bojowników: "Poddajcie się!"

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) znalazła nowy sposób na dotarcie do czeczeńskich separatystów i na telefony komórkowe wysyła im SMS-y z wiadomością: "Poddajcie się!".

Wandal zostawił policji wskazówkę

Wandal, który przewracał kamienie nagrobne na amerykańskim cmentarzu, zostawił policji niewielką, ale ważna wskazówkę pozwalającą na identyfikację sprawcy - kawałek palca.

Znajoma Bożenka napadła na bank

Zamaskowana kobieta z przedmiotem przypominającym karabin napadła na bank w Krzczonowie (Lubelskie). Kamuflaż nie pomógł, bo pracownica rozpoznała po głosie "znajomą Bożenkę". Kiedy krzyknęła do niej po imieniu, spłoszona sprawczyni uciekła.

Dziurawił opony, by podrywać kobiety

45-letni mieszkaniec Sieny, w środkowych Włoszech, dziurawił opony w samochodach kobiet, by potem zaoferować pomoc przy zmianie koła i czynić im awanse. O wandalu- podrywaczu poinformowały włoskie media.