Autentyki - humor i rozrywka

Autentyki - śmieszne historie i teksty

Serwis Autentyki.pl zbiera jak sama nazwa wskazuje anegdotki (śmieszne historie z życia wzięte) nadsyłane przez naszych czytelników.
Nowe teksty pojawiają pojawiają się na bieżąco o ile przejdą moderację.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Autentyk nr #4747

List motywacyjny na stanowisko Trener Wellness :

Nie jestem wprawdzie dietetykiem ale temat prawidłowego odżywiania się zawsze do pewnego stopnia mnie fascynował. O sile jaką dają człowiekowi działania oparte na zdobyczach tej dziedziny nauki miałem okazję przekonać się wiele razy, zwłaszcza w weekendy. Przed imprezą zawsze zażywam zwiększoną dawkę witaminy C żeby zakwasić mocz a po powrocie do domu magnez i potas. Do tego gazowana woda mineralna a z rana fruktoza i aeroby i człowiek od razu lepiej się czuje.
Jednocześnie żal mi grubych ludzi i bardzo chciałbym im pomóc, prowadząc ich za te ich tłuste rączki do stanu ketozy. Naszą misją powinno być zaszczepienie w nich miłości do nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz aktywności fizycznej.
Jednocześnie pragnę Państwa poinformować, iż jestem otwarty na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w zakresie dietetyki, a moje przyjazne usposobienie zawsze owocowało zaufaniem ze strony rozmówców. Oferty pracy mającej nieść pomoc drugiemu człowiekowi należą do rzadkości, toteż, gdyby zdecydowali się Państwo bliżej zapoznać się z moją osobą, poczuję się zaszczycony.