Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Popełniłeś przestępstwo? Uciekaj na myjnię samochodową!

4 października 2012, Floryda - Jakiś czas temu dodaliśmy historyjkę o pani, która bardzo chciała "uatrakcyjnić" swoje pośladki poprzez nielegalny zabieg powiększenia tej części ciała. Dlaczego ją wspominamy? Dlatego, że miejsce zamieszkania tej pani - Floryda - oraz bohatera dzisiejszej historii jest takie samo. Można by nieśmiało wysnuć wniosek, że na Florydzie dzieje się najwięcej ciekawych rzeczy. Dzisiejsza historyjka opisuje człowieka, który uciekł do lokalnej myjni samochodowej.

Kierowca Forda Focusa miał niezwykłego pecha, gdy przejeżdżał przez światła drogowe. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w inny samochód. Całkiem przypadkowo całe zajście zobaczył przejeżdżający tamtędy stróż prawa. Nie mógł on zareagować inaczej jak tylko wszcząć pościg za sprawcą, który w jednym momencie począł uciekać z miejsca zbrodni. Domniemany pechowiec został zidentyfikowany jako Daniel Nelson, lat 28.

Pościg nie trwał długo, ponieważ zakończył się na pobliskiej myjni samochodowej Tamarac, gdzie Nelson, zdaje się, próbował się ukryć. Chyba nie zdawał sobie sprawy, że brudy prędzej czy później i tak wyjdą na wierzch.

Po zatrzymaniu policjant wyjaśnił Nelsonowi, że powodem pościgu była jego ucieczka z miejsca zdarzenia. Kierowca z kolei odparł, że nie uciekł z miejsca zbrodni, tylko uciekał przed policją. Ten argument został poparty dodatkowymi spostrzeżeniami policjantów. Od chwiejącego się Nelsona czuć było alkoholem, co zachęciło mundurowych do przeszukania samochodu. Po niedługich oględzinach ustalili, że samochód nie należy do Nelsona, a w środku znaleźli otwartą butelkę ginu. Na domiar złego Nelson przyznał się, że przed wypadkiem zażył dawkę Xanaxu oraz przypisanego leku Adderalle. To mogło się przyczynić do jazdy na podwójnym gazie, ponieważ po dmuchnięciu w alkomat wyświetliła się wartość 0,072 promila. Dopuszczalny limit wynosi 0,8 promila. Niby nie jest źle, ale trwają również badania moczu.

Po tym wszystkim Nelson został aresztowany. Odpowie za ucieczkę z miejsca zbrodni, spowodowanie obrażeń oraz jazdę pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Wcześniej zachęcaliśmy do udania się na Florydę celem załatwienia dosłownie każdej sprawy. Tym razem jednak odradzamy jeżdżenia z otwartą butelką wódki, ponieważ za to też można usłyszeć zarzut popełnienia przestępstwa w sądzie. Najwidoczniej jest to traktowane jako przestępstwo w tym stanie. Tak więc kierowcy, uważajcie!

¬ród³o: http://www.sun-sentinel.com/

Dodano: 2012-10-05

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Kupiłem pączka, który nie był w sprzedaży

4 października 2012, Lousville - Wszyscy kojarzą legendarny (do pewnego stopnia) amerykański serial Dr. House. Jedną z jego najsłynniejszych sentencji było "Wszyscy kłamią". Mówcie co chcecie, ale bardzo często to się sprawdza. Co prawda w serialu dotyczyło to pacjentów, którzy chcieli ukryć kluczowe informacje, które niejednokrotnie okazywały się kluczowe dla danej przypadłości biologicznej. Nie mniej, ta sentencja tyczy się również życia codziennego. Nigdy nie wiadomo, kto nas okłamie. Przykładowo, policjanci z Louisville nie podejrzewali (ale zawód zaleca być podejrzliwym), że niejaki Jordan McLean z początku nie przyzna się do kradzieży pączka.

[USA, Floryda] Kobieta chciała ukraść butelkę z alkoholem i schowała ją do pochwy

USA, Floryda. Jeżeli myślicie, że Rosja to stan umysłu, to dobrze myślicie. USA też ma taki stan. Jest nim Floryda. Dzisiejsza wiadomość to udowadnia dobitnie. Pewna kobieta we wspomnianym stanie chciała ukraść butelkę likieru. Na jej nieszczęście wszystko nagrał monitoring i cały Internet się śmieje. Co się wydarzyło?

Drinki z nasieniem - najnowszy krzyk mody?

12 kwietnia 2013, USA - Jak dobrze wiemy, rewolucja niejedno ma imię i występuje w najróżniejszych dziedzinach życia. Zanim jednak zaproponuje się jakiekolwiek rozwiązania mogące uchodzić za innowacyjne, należy zadać sobie pytanie, czy będą one w stanie przekonać do siebie klientów albo czy w ogóle się spodobają, nie wspominając o przekraczaniu niektórych granic smaku. Przed wami nieco kontrowersyjna rewolucja drinków z bardzo "oryginalnym" składnikiem-afrodyzjakiem - ludzkim nasieniem.

Bo kurczak był za drogi

24 lutego 2011 - Internet obfituje w mnogość nagrań kamer przemysłowych przedstawiających wyczyny niektórych obywateli w stanie wskazującym. W większości są to nagrania podchodzące pod humorystyczne. Tutaj sprawa jest nieco wątpliwa, aczkolwiek pan Jerry mógł zostawić tego kurczaka w spokoju...

Prawdziwi superbohaterowie

A jakże! Chociaż takie rzeczy tylko w USA, ale istnieją. Panowie w rajtuzach przemierzają miasta i zwalczają przestępczość. Jak w bajkach.

Pizza!

14 stycznia 2011, Skokie w stanie Illinois - Okradając innych ludzi z kart płatniczych powinno być bardzo dokładnie zaplanowane. Tym bardziej, jeśli planuje się używanie kradzionych kart. Pewien człowiek tak właśnie zrobił, ale musiał przeoczyć jeden szczegół. Nie spodziewał się, że właścicielka karty może w porę zorientować się, że coś tu nie gra.

Polak zginął sikając na tory

Po tygodniu od tragicznego w skutkach zajścia na londyńskiej stacji Vauxhall zidentyfikowano zwłoki mężczyzny, który zginął porażony prądem. Ofiarą okazał się Polak, który oddawał mocz na tory. Nie wiedział, że robi to na szynę zasilającą, którą płynął prąd o napięciu 750 V.

Fakt: Żubry gwałcą nasze krowy

Koszmar rolników ze wsi Bućwinka pod Giżyckiem zaczął się drugiego dnia świąt. To wtedy po raz pierwszy pod ich zagrody podeszło z pobliskiej puszczy stado rozochoconych żubrów - opisuje "Fakt".

Na piwo czy na bank?

23 grudnia 2011, Floryda - Oto jest pytanie. Pamiętajcie, drodzy czytelnicy, bez pieniądza nie ma piwa! Pan z tej historyjki pokaże wam, jak NIE rozwiązywać tego problemu :)

Wytoczyła proces własnym rodzicom

Pewna Amerykanka wytoczyła proces własnym rodzicom domagając się odszkodowania za złamanie nogi, jakiego doznała w wyniku upadku na oblodzonym podjeździe ich domu.