Autentyki - humor i rozrywka

Wiadomoci

W tym miejscu poznasz autentyczne historie, nie od naszych czytelnikw, lecz z caego wiata. Konflikty z absurdalnym prawem, niecodzienne pomysy na rozwizanie bachego problemu.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

Sąd: Można bezkarnie surfować w pracy po sieci

Osoby, które lubią surfować podczas pracy w internecie, z pewnością ucieszą się z niedawnego wyroku nowojorskiego sądu.

Wieloletni pracownik Departamentu Edukacji w Nowym Jorku mimo zakazów używał służbowego komputera do czytania serwisów informacyjnych i odwiedzania stron internetowych poświęconych podróżom, za co został oskarżony.

Sędzia John Spooner orzekł jednak, że korzystanie z internetu w prywatnych celach nie jest poważniejszym wykroczeniem, niż czytanie w pracy gazety lub wykonywanie krótkich prywatnych rozmów telefonicznych.

"Należy uznać, że internet stał się współczesnym odpowiednikiem telefonów i gazet, ponieważ stanowi źródło informacji oraz środek komunikacji, z jakiego pracownicy korzystają na co dzień, również w pracy" - powiedział Spooner, wyznaczając oskarżonemu najłagodniejszą z możliwych kar.

Adwokat oskarżonego uznał wyrok za "bardzo rozsądny". Tymczasem burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg jest bardzo niezadowolony z łagodnego wyroku, ponieważ uważa, że opłacani z pieniędzy podatników pracownicy państwowi nie powinni marnować czasu pracy na prywatne rozrywki.

Dodano: 2006-05-04

Daj na fejsa

Losowe wiadomości

Lew też potrafi grać w golfa

Niemały szok pasjonatów dżentelmeńskiej gry

Trzy mandaty pod rząd

17 stycznia 2011, wioska Sheffield, Ohio - A jednak. Wreszcie mamy nowy rekord w kategorii 'najbardziej pechowy kierowca', przynajmniej we wspomnianym rejonie. Jak do tego doszło? Sprawdźcie sami.

Pogryzł milicjanta, bo nie chciał stracić auta

Zatrzymany przez drogówkę w Kemerowie nietrzeźwy kierowca moskwicza nawet nie próbował zaprzeczać, że pił.

Ugotowali się żywcem w saunie

Dwóch mężczyzn, dyrektorów internatu w Kirowie (Rosja), zmarło z przegrzania organizmu, kiedy po wizycie w saunie wskoczyli do basenu z wrzątkiem - podaje portal newsru.com.

Co trzeci Brytyjczyk kontuzjowany w czasie seksu

Co trzeci dorosły Brytyjczyk doznał kontuzji lub zranił się podczas uprawiania seksu w ciągu ostatniego roku.

Przepuścił fortunę na klub nocny, jacht i modelkę

Pewien Brytyjczyk, który 12 lat temu wygrał na loterii 2,8 miliona funtów, przepuścił całą fortunę i powrócił do swojej dawnej pracy przy handlu starymi meblami.

Cała drużyna piłkarska z jednym nazwiskiem

Pewna drużyna piłkarska amatorskiej ligi włoskiej jest prawdziwym koszmarem sennym każdego sędziego, ponieważ wszyscy gracze noszą to samo nazwisko.

Pomnik ptasiej grypy stanie w Toruniu

Pomnik łabędzia upamiętni zmagania z pierwszym w Polsce ogniskiem ptasiej grypy, które wiosną wykryto w Toruniu.

Pozew za kawały o teściowej

Pewna amerykańska aktorka komediowa została pozwana do sądu przez własną teściową, ponieważ opowiadała o niej zbyt wiele dowcipów.

Pękł zbiornik i wioskę zalało świńskie łajno

Płynne świńskie łajno zalało bawarską wioskę Elsa, kiedy pękł zbiornik z nawozem - podała niemiecka policja w mieście Koburg.