Autentyki - humor i rozrywka

Duże dzieci

Zabawne wypowiedzi małych brzdąców z programu "Duże dzieci" prowadzonego przez Wojciecha Manna. Niestety program nie jest już emitowany w TVP, a szkoda, bo teksty dzieci często doprowadzały do bólu brzucha - ze śmiechu.

Subskrybuj RSS dla kategorii Duże dzieci.

Wszystkie teksty w kategorii "Duże dzieci": 45

Zasłyszane w pracy:
Dziecko do mamy: Mamo a co to jest ta ptasia grypa?
Mama: A nie interesuj się głupotami.
D: Mamo nooo ale powiedz.
M: No taka choroba.
D: A co, robi się "kokoko"?

Synek koleżanki (lat 3) pyta ją pewnego razu:
- Mama...!
- Co?
- A "kurde" to złe słowo, nie?
Lekki szok...
- Yyyyy... No tak, złe.
Synek chwilę się zastanowił, po czym:
- To "ku...wa" pewnie też...
Dla koleżanki kopara w dół, my padaliśmy ze śmiechu. :)))

w sklepie samoobsługowym mamusia wozi swojego malego synka w wozku, nagle pracownik marketu niechcacy uderza w wozek wozkiem widlowym a dziecko przerazone pyta:cio jeśt kułwa??

<Ja>Ostatnio, kiedy z łysym wysiedliśmy z autobusu, łysy niechcący potrącił babcię. Babcia się wnerwiła i mu powiedziała:"Może mnie jeszcze kopniesz?!".
<I>No i?
<Ja>On na to:"Z wielką chęcią"

Jakiś czas temu moja Mama bawiła się ze swoją wnuczką Lilką (3,5 roczku)... Nagle Lilka zapytała Babcię: Babciu jestem chłopakiem? Na to Babcia, że jest przecież dziewczynką. Mała dalej ciągnąc... -Ale babciu, ja jestem chłopczykiem. Moja Mama bez zastanowienia: Jesteś dziewczynką, przecież chłopacy mają... ( coraz bardziej zmieszana) -No bo chłopacy mają... Yyyy... No przecież chłopacy mają ptaszki! (Ufff, jakoś poszło) Lilka przez chwilkę nic nie mówiła, po czym spojrzała groźnie na swoją Babcię: Ptaszki? Babciu co Ty nie wiesz? Chłopaki mają PITOLKI! Musielibyście mnie wtedy zobaczyć, prawie płakałam ze śmiechu, a moja mama tylko spuściła głowę ;)

<łuki>chciałbym wrucić...
<Legend>wrócić jak już...
<łuki>sorry, ale mam dyslekcje
<Legend>jak juz to dysleksje, nawet nie wiesz co Ci k..wa jest...

Nie pamiętam tej historii, ale krąży jako rodzinna legenda:) otóż miałem ze 3 może 4 lata, była zima. Mama poubierała mnie od stóp do głów w jakieś ciuchy, czapki i inne. Wystawał tylko nos i oczki. Stoimy w kolejce w sklepie i przyczepia się jakaś (p)aniusia i mówi:
(p) jaka śliczna dziewczynka!
(ja) jestem chłopczykiem prosze pani!
(p) co ty opowiadasz, no śliczna dziewczynka, jak masz na imię? (takim głosikiem "ach och")
(j) jestem chłopczykiem!! (zdenerwowany)
(p)no nie możesz być, dziewczynka jak nic
(j) A MAM POKAZAĆ??!!
Cała kolejka obserwująca w śmiech, baba zwiesiła głowę i odechciało jej się dalej stać;) R.

Znajoma z pracy, której syn nie grzeszy zapałem do nauki, ani dobrym zachowaniem dowiedziała się, że jedzie on na wymianę uczniów do Niemiec. Zdziwiona całą sytuacją pyta się go:
- Synku, ale dlaczego właśnie Ciebie wybrali? Oceny masz słabe, zachowanie nieodpowiednie, dużo absencji... Dlaczego Ty?
- Ze wszystkich chłopaków w klasie tylko ja mam paszport...

Lekcja religii z luzackim księdzem> Dyktowana notatka: "W Starym Testamencie stosowano zasadę <<oko za oko, ząb za ząb>>...", a z tyłu "aż strach pomyśleć co za gwałt robili :D". hihihi hahaha i ksiądz dyktuje dalej "...<<oko za oko, ząb za ząb>>...",a z tyłu tem sam uczeń "tylko du.a za pieniądze" xD

Na koncercie rockowym.. Skaczemy sobie z koleżankami, kapela ostro daje czadu.. obok nas jakas kobitka na oko ok. 50 lat tez równo pogo tańczy.. nagle wyjeżdża do nas z tekstem:
- no to co dziewczyny? ściągamy staniki?