Autentyki - humor i rozrywka

Witaj!

Serwis Autentyki.pl zbiera anegdotki (autentyki) nadsyłane przez Internautów. Aby łatwiej się je przeglądo, są posegregowane w odpowiednie kategorie. Na ka¿dy tekst mo¿na zag³osowaæ (+ lub -).
Nowe teksty w kaÂżdy wtorek, czwartek i niedzielĂŞ poprawiÂą Ci humor.

Subskrybuj RSS z najnowszymi tekstami.

O serwisie

Autentyki powstały w 2005 roku. To był impuls. W liceum, koledzy i znajomi zawsze opowiadali i śmiali się do rozpuku z różnych historii jakie je spotkały (zazwyczaj podczas imprez) dzień wcześniej.

Stąd pomysł aby stworzyć serwis, w którym Internauci mogliby się dzielić swoimi jak i zasłyszanymi historiami. Najlepsze (i najśmieszniejsze) scenariusz pisze właśnie życie ;). Akcje z podróży do pracy, delegacji, dyskotek, z uczelni, w sklepie, ze szkoly czy błyskotliwe odpowiedzi uczestników najróżniejszych teleturniei. Wszystko to znajdziesz na naszym serwisie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ogarnięcie tych wszystkich historyjek może być ciężkie oraz nie każdego mogą rozmieszać dane sytuacje. Dlaczego został wprowadzony podział na kategorie. Dzięki niemu każdy znajdzie w szybszy i łatwiejszy sposób tą tematyka, która najbardziej mu odpowiada.

Serwis jest aktualizowany 3 razy w tygodniu. W każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Zazwyczaj aktualizacja odbywa się w godzinach porannych, ale czasami może być mniejsze lub większe opóźnienie. Za te zwłoki z góry przepraszamy.

Korzystanie z serwisu jak i dodawanie nowych historyjek jest darmowe i nie jest wymagana żadna rejestracja.