Autentyki.pl / Akademickie http://autentyki.pl/akademickie Ostatnio dodane autentyki z kategorii Akademickie na stronie (10). Po więcej zapraszamy na http://autentyki.pl pl Tekst nr 7277 http://autentyki.pl/7277
Politechnika Śląska w Gliwicach, rok 1966, uroczyste obchody tysiąclecia Państwa Polskiego. W obecności paruset studentów, w auli wydziału górniczego przy ulicy Katowickiej, przemawia pierwszy sekretarz PZPR przy politechnice, docent, doktor (tzw. doktor marcowy), inżynier chemik, towarzysz Tadzio Kiers-Nicki.

Przemówienie napisane w Komitecie Centralnym, Kiersz-Nicki tylko je odczytuje, coraz bardziej podniecony słuchaniem własnego głosu. W pewnej chwili podnosi gębę znad manuskryptu i dodaje z własnego serca:
- Towarzysze, ja jest zupełnie przekonany ze nasza kochana Polska jest o wiele starsza niż tysiąc lat, tylko że papirusy z tamtych czasów zaginęły.....
]]>
Tekst nr 7251 http://autentyki.pl/7251 Tekst nr 7246 http://autentyki.pl/7246 - A wiecie jakie jest najszybsze zwierze na świecie?
Student z ostatniego rzędu:
- Wiem. Ostatnia kura w Etiopii. ]]>
Tekst nr 7226 http://autentyki.pl/7226 Tekst nr 6968 http://autentyki.pl/6968 - Materiały jakich dostarczamy naszemu żołądkowi mogłyby zabić niejednego z nas tu siedzących już wielokrotnie. Czerwone mięso jest okropne, napoje są pełne cukru, chińskie jedzenie napakowane jest glutaminianem sodu. Diety wysoko-tłuszczowe mogą mieć katastrofalne skutki i nikt z nas nie zdaje sobie sprawy z długofalowych szkód powodowanych przez bakterie zawarte w wodzie, którą pijemy. Ale jest jedna rzecz, która stanowi największe zagrożenie ze wszystkich, a którą każdy z nas jadł, lub kiedyś zje. Czy ktoś z państwa może nam powiedzieć jaki rodzaj jedzenia może spowodować najwięcej bólu i cierpienia na wiele lat po zjedzeniu?
Po kilku sekundach ciszy student z pierwszego rzędu nieśmiało podnosi rękę i mówi:
- Tort weselny? ]]>
Tekst nr 6940 http://autentyki.pl/6940 - Figura, której przekątne przecinają się w połowie. Coś w stylu takiego diamenciku.
Padłam jak to przeczytałam :) ]]>
Tekst nr 6898 http://autentyki.pl/6898 A czemu Ty Kowalski tak na tym Sęku skaczesz? ]]> Tekst nr 6897 http://autentyki.pl/6897 - Ja dziś nie będę sprawdzał obecności więc możecie iść tam gdzie będzie wam lepiej. Tylko gdzie będzie wam lepiej? Nastała cisza na sali a dr W. po chwili dodaje po cichu:
- Chyba na tamtym świecie!
:) ]]>
Tekst nr 6895 http://autentyki.pl/6895 - "Młody" a Ty co masz?
- ...yyy... Azor!
Wszyscy w śmiech:)

...5 minut później...Kategoria "sławna osoba" Tym razem na literę "i" ...wszyscy przeczytali.
- "Młody" a Ty co?
- IGOR
- Jaki K*... IGOR??!!
- Zzzz "Na Wspólnej"

haha Mistrz wszystkich gier... ;) ]]>
Tekst nr 6894 http://autentyki.pl/6894 - hmmm... napisałabym wam jak powiedzieć ile mam lat ale musiałabym się wydać ile ja mam...
Gdzieś z końca auli słyszę tekst wypowiedziany takim szarmanckim głosem:
- No wygląda pani na 18!!!:)
Pani podnosi głowę, uśmiecha się i z taką radością na twarzy dodaje:
- Ale wie pan że nie pomoże to panu w zaliczeniu... :)
Reakcja słuchaczy wybuchowa...:P ]]>